Barevné deštníky | Maxidesign.cz

Barevné deštníky 11.9.2014

S blížícím se podzimem přibývá také deštivých dnů a proto by měl být každý na takové počasí dobře připraven. A co může být lepšího než krásný a originální deštník, který vás i v tom nejhorším nečase udrží v suchu a navíc budete mít styl.

Tohle dílo vytvořil londýnský umělec David David známý také jako David Saunders. Typická je pro něj odvážná grafika skládající se z různých geometrických tvarů v zajímavých barevných kombinacích, vytvářejících velkolepé vzory. Deštník je celistvý a může sloužit též jako vycházková hůl, je dlouhý 91 cm a v průměru při oteření má 101 cm. Otevírá se klasicky manuálně a je složen z černé konstrukce z vyztužené oceli připevněné k rukojeti z javorového dřeva. Vnitří strana deštníku není tak barevná jako ta vnější, ale je pouze čistě šedá. Co se týče vnější strany tak ta je jako u všech jiných deštníků naipregnovaná, takže jej vždy stačí nechat hezky rozložený vyschnout, popřípadě jej zlehka otřít hadříkem. Jediné co se nedoporučuje, je používat deštník za nepříznivých povětrnostních podmínek, aby se zamezilo jeho případnému poškození.

Takže hurá ven dodat šedivým dnům trochu barvy.

Zdroj: www.design-milk.com, www.daviddavid.co.uk

Autor zprávy

Bc. Jana Štýbnarová

Sdílej článek

Další články

Bláznivá kolekce Kanye Westa

Celebrity dnes vyvíjejí aktivity v různých odvětvích a ani módní branže není výjimkou.…

Móda - 13.3.2015

Dynamické duo Kosek a Gorman

Spojením sil současné americké malířky Kate Kosek a australských módních návrhářů z…

Móda - 4.9.2014

Ručně vyrobené potisky Noway

V dnešní záplavě módy a ze všech stran valících se vzorů, tvarů a barev je důležité zůstat…

Móda - 22.8.2014

Stylová psaníčka dvojice Tesler + Mendelovitch

Stylová kabelka je nezbytným doplňkem každé dámy. Takový styl, jaký ovšem nabízí psaníčka od…

Stylová kabelka je nezbytným doplňkem každé dámy. Takový styl, jaký ovšem nabízí psaníčka od dvojice Tesler a Mendelovitch, to je něco pro dámy s…

Móda - 6.12.2013