Calvin Klein- kolekce jaro/léto 2011 | Maxidesign.cz

Calvin Klein- kolekce jaro/léto 2011 12.12.2010

Sice se Vám to možná v těchto mrazivých a pochmurných dnech nechce věřit, ale za pár týdnů tu máme jaro. A jak to tak se začátkem jara bývá, začíná i pravá módní sezóna...

Sice se Vám to možná v těchto mrazivých a pochmurných dnech nechce věřit, ale za pár týdnů tu máme jaro. A jak to tak se začátkem jara bývá, začíná i pravá módní sezóna. Tentokrát Vám nabídnu jaro podle módní společnosti Calvina Kleina hlavně s Franciscem Costou, který je hlavním návrhářem této společnosti. Svou jarní kolekci představil na Fashion Week v New Yorku.

Nejdůležitější prvkem jarní kolekce 2011 jsou ostré linie a čistota, takže pokud se nejraději oblékáte do šílených křiklavých kreací se třpytkami, tak se téhle kolekci raději širokým obloukem vyhněte. Na druhé straně pokud patříte mezi ženy, které mají problémy s nějakým tím dekem navíc, tak se vám tato kolekce může velmi zalíbit, protože modely jsou šité velmi volně, což znamená, že nějaké to „kilo" navíc se tam velmi elegantně schová.

O stylu této kolekce by se dalo říct, že to jsou především romantické šaty, ale za předpokladu, že si odmyslíte volánky, krajky  a růžovou barvu!Co se týče barev, které Calvin Klein v této kolekci používá nejvíce, tak to jsou především modrá, bílá, krémová, černá a překvapivě rudá.

A jak už to tak u módních přehlídek bývá, tak ne všechny modely jsou nositelné pro nás, obyčejné ženy. Ale hlavu vzhůru, při správném kombinování se dá dosáhnout krásného výsledky. A nemusíte být od hlavy k patě oblečená do nejposlednějších kousků z přehlídkových mol!

Zdroj a foto: www.calvinklein.com, fashionologie.com

Autor zprávy

admin

Sdílej článek

Další články

Bláznivá kolekce Kanye Westa

Celebrity dnes vyvíjejí aktivity v různých odvětvích a ani módní branže není výjimkou.…

Móda - 13.3.2015

Barevné deštníky

S blížícím se podzimem přibývá také deštivých dnů a proto by měl být každý na…

Móda - 11.9.2014

Dynamické duo Kosek a Gorman

Spojením sil současné americké malířky Kate Kosek a australských módních návrhářů z…

Móda - 4.9.2014

Ručně vyrobené potisky Noway

V dnešní záplavě módy a ze všech stran valících se vzorů, tvarů a barev je důležité zůstat…

Móda - 22.8.2014