Miluj mě - vyzívá Victoria Secret svou novou kolekcí spodního prádla na Valentýna | Maxidesign.cz

Miluj mě - vyzívá Victoria Secret svou novou kolekcí spodního prádla na Valentýna 11.2.2011

Victoria Secret, královna veškerého spodního prádla, představila svou novou kolekci Love Me v pravý čas - před svatým Valentýnem. Modelky Candice Swanepoel, Lily Aldridge a Erin Heatherton propůjčily přehlídce své...

Victoria Secret, královna veškerého spodního prádla, představila svou novou kolekci Love Me v pravý čas - před svatým Valentýnem. Modelky Candice Swanepoel, Lily Aldridge a Erin Heatherton propůjčily přehlídce své krásné postavy s vražednými nohami, aby naživo představily nejnovější žhavé kousky na Herald Square v New Yorku tuto středu. Výzdoba byla také tematická, hosty při vstupu vítaly létající červené balonky ve tvaru srdce a modelky byly převlečeny do lesklých rudých přiléhavých šatů.

Nová řada zahrnuje velmi sexy push-up podprsenky, které jsou koketně ozdobeny potiskem jako jsou jahody máčené v čokoládě či leopardí vzory. Vyrobeny byly ve čtyřech stylech -balconet, demi, bez ramínek a bez podšívky. Jejich cena se pohybuje mezi 45 až 48 dolary. Všechny si můžete zakoupit v jasných barvách. Navíc si lze zakoupit i nový parfém Noir Love Me z kolekce Sexy Little Things, který v sobě skrývá mix lesních plodů, orchidejí a pižma. Velmi vzrušující vůni pro takovou příležitost jako je svátek zamilovaných. Pokud však hledáte něco extra speciálního pro vašeho Valentýna, tak i zde najdete to, co hledáte. K vidění byly na přehlídce i krajkové košilky v černé, růžové a červené barvě. Celá kolekce je k vidění na internetových stránkách Tajemství Victoria www.victoriassecret.com.

Zdroj a foto : www.victoriassecret.com

Autor zprávy

Mgr. Sandra Vasková

Sdílej článek

Další články

Bláznivá kolekce Kanye Westa

Celebrity dnes vyvíjejí aktivity v různých odvětvích a ani módní branže není výjimkou.…

Móda - 13.3.2015

Barevné deštníky

S blížícím se podzimem přibývá také deštivých dnů a proto by měl být každý na…

Móda - 11.9.2014

Dynamické duo Kosek a Gorman

Spojením sil současné americké malířky Kate Kosek a australských módních návrhářů z…

Móda - 4.9.2014

Ručně vyrobené potisky Noway

V dnešní záplavě módy a ze všech stran valících se vzorů, tvarů a barev je důležité zůstat…

Móda - 22.8.2014