Útěk do ráje na Maledivách | Maxidesign.cz

Útěk do ráje na Maledivách 26.1.2014

Exkluzivní resort Dusit Thani veme dech všem požitkářům a dovolenkových nadšencům, kteří jej na ostrově Mudhdhoo navštíví. Obklopený bílými písečnými plážemi a průzračně tyrkysovými lagunami nabídne všem hostům luxusní ubytování, tropicky horké počasí i široké spektur volnočasových aktivit...

Exkluzivní resort Dusit Thani veme dech všem požitkářům a dovolenkových nadšencům, kteří jej na ostrově Mudhdhoo navštíví. Obklopený bílými písečnými plážemi a průzračně tyrkysovými lagunami nabídne všem hostům luxusní ubytování, tropicky horké počasí i široké spektur volnočasových aktivit.

Středisko snů se nachází 35 minut letu hydroplánem od hlavního města Malé či 10 minut jízdy motorovým člunem od blízkého ostrova BaaAtoll. Rozhlehlý komplex, který čítá na 94 vil a apartmánů obléhajících ostrov kol dokola, nabízí veškerý servis luxusních rezortů s laskavou pohostiností místních obyvatel. Podle zvoleného standardu ubytování mohou výletníci využít i privátních teras a bazénů, jež velká část obytných prostorů v tomto středisku vlastní. Soukromí zajišťují také svěží kokosové palmy, které obkloupují jednotlivé apartmány a zpestří odpolední siestu při bazénu. Nechybí ani vyhlášené restaurace pro maximální pohodlí a pohostinost místními lahůdkami s výhledem na otevřené moře, a také bary, jež osvěží vynikajícími drinky při západu slunce a obloze plné hvězd.

Resort byl slavnostě otevřen začátkem roku 2012 a od té doby jej hosté hodnotí jako jeden z nejlepších z celého světa. Pokud tedy ještě nevíte, kde byste chtěli letos v létě strávit báječnou dovolenou, tato volba jistě nezklame.

Zdroj a foto: http://design-milk.com

Autor zprávy

Mgr. Sandra Vasková

Sdílej článek

Další články

Maledivský ráj W Retreat & Spa

Plánujete právě dovolenou snů, ale zatím jste nenašli ideální cíl? Možná by Vás mohl…

Travel - 6.8.2014

Katikies hotel bílého luxusu

Obyčejný hotel je ten, ve kterém můžete v noci složit hlavu a přes den kufry. Úžasný hotel je pak ten, ve kter…

Travel - 31.7.2014

Pohádková podmořská restaurace Ithaa

Maledivy patří mezi jedny z nejluxusnějších turistických destinací. Není proto divu, že se zdej&scaron…

Travel - 11.7.2014

Mauricius je domovem špičkových hotelů

Hotelová zařízení v dnešní době mezi sebou soupeří ve službách, vybavení, ale i vzhledu a luxusu!…

Hotelová zařízení v dnešní době mezi sebou soupeří ve službách, vybavení, ale i vzhledu a luxusu! Designérská a architektonická studia musí být tedy…

Travel - 16.3.2012