Cartier otvírá nový butik i kolekci Panther de Cartier v Hong Kongu

Mgr. Sandra Vasková
18.12.2010
  • Design

Cartier, značka číslo jedna v luxusních špercích v Číně, pokračuje ve svém rozšiřování v této asijské zemi a otevírá další vlajkovou loď, která kotví v Hong Kongu. Nové obchodní centru, které zabírá 900 m2, je umístěno v nákupním centru Prince´s Building v tomto městě. Nový butik nahrazuje starý obchod Cartier, který byl otevřen v roce 1970 a byl umístěn v přízemí ve stejné budově.

Interiér je bohatě zdobený dubem i bronzem, lustry i zrcadlovými stěnami. Kromě celé řady hodinek a jemných šperků zde návštěvníci najdou i novou kolekci Panther de Cartier. Tvoří ji nefrit, diamanty a jadeit a očekává se, že se stane hitem mezi místními zákazníky. Nefrit je totiž v Číně považován za kámen štěstí.

Otevření centra je přitom velmi chytrý tah, neboť asijsko-tichomořské oblastní trhy luxusních hodinek a šperků byly prosperující i navzdory recesi a nyní tvoří více než 31 procent světového trhu. Cartier, který hodlá zdvojnásobit své butiky v Číně v rozmezí příštích dvou až tří let, je téměř jedinou západní značkou, která se zaměřuje přímo na Asii. Avšak i další značka Tiffany & Co nedávno oznámila své plány o otevření nových pětadvacet až třicet prodejen v příštích letech v Číně. Minulý rok zde také otevřel čtyři nové butiky také francouzský klenotník Van Cleef & Arpels, čímž navýšil své dosavadní prodejny ze čtyř na celkových osm.

Foto a zdroj : www.luxuo.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30