Sprchový kout ? la vejce

Bc. Lucie Drahošová
24.4.2011
  • Design

Design koupelen postoupil v posledních letech neuvěřitelně kupředu, a tak nejsou výjimkou rohové vířivé vany atypických tvarů, nebo sprchové kouty různých barev s prvotřídním vybavením včetně elektroniky. Telefon nebo rádio ve sprše už vás nešokuje, ale viděli už jste někdy sprchová kout ve tvaru vejce?

Pokud hledáte futuristický design pro vaši koupelnu, pak hledejte pod jménem Arina komarova. Právě tato designérka je autorkou návrhu sprchového koutu ve tvaru vejce. Slovo kout zde není možná příliš příznačné, protože jednoznačně vynikne mnohem lépe v prostoru, přesto však splňuje všechny představy moderního, stylového, a hlavně relaxačního sprchování.

Box je v dolní třetině plný, neprůhledný, v krémové barvě. Horní dvě třetiny jsou opatřené plexisklem s jemným vzorkem obdélníčků. Prosklené části drží pohromadě plastové díly, spirálovitě se otáčející nahoru. Celý sprchovací box dokonale kopíruje tvar vejce, a provedením působí velmi moderně. V barevných návrzích designérka prozatím předvedla béžovou a šedou.

Design ale není jedinou silnou stránkou návrhu. Jako každý moderní vynález, i tento box nabízí více než jen jedinou funkci. Kromě sprchování můžete využít díky dostatečnému prostoru spodní vaničku jako vanu ke koupání (pokud se mírně uskromníte). Z toho ale snadno odvodíte, že v  malých panelákových koupelnách s tímto modelem neuspějete.

Pro intenzivnější odpočinek při sprchování nechybí ani masážní trysky pro dokonalou relaxaci nebo „dešťová sprcha", která vás osvěží přímo shora, takže si budete připadat jako za letního deštivého dne. K tomu všemu decentní zabudované svícení, a relaxace nezná mezí.

Jen pozor, abyste z takovéto sprchy chtěli vůbec někdy vyjít....

zdroj a foto: yankodesign.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30