Designový nanukovač Zoku

Bc. Lucie Drahošová
6.1.2011
  • Design

Nanuky jsou prostě lahůdka, a letní měsíce si bez nich můžeme jen těžko představit. Pokud vám nejsou zrovna po chuti průmyslově vyráběné pamlsky z obchodů, můžete si dobrotu připravit i doma, a díky nanukovači Zoku navíc snadno a doslova bleskurychle.

Mnoho lidí dnes preferuje přírodní produkty bez konzervantů, barviv a podobných chemikálií. Pokud jde o nanuky, můžete si takovou lahůdku připravit bez problémů doma. Nanuky ovocné, smetanové, s celými kousky ovoce, nebo jakkoliv namixované, to všechno je bez problémů možné díky nanukovači Zoku.

Nanuky si můžete vyrobit z ovocného džusu, šťávy, smetany, nebo třeba ovocného jogurtu. Příchutě a kombinace které v mrazácích obchodů nenajdete, můžete snadno přichystat doma. Vybranou surovinu nalijete do zmrzlinovače, nasadíte speciální úchytky, které poslouží jako tyčinka, za kterou pak budete nanuk držet, a čekáte deset minut. Za takto kratičkou dobu jsou nanuky již připravené ke konzumaci, což oceníte především pokud máte netrpělivé děti.

Cenově vás nanukovač Zoku přijde na padesát dolarů, což není nijak závratná suma. Investice se vám vrátí v podobě skvělých čerstvých pamlsků přesně podle vašich představ, a to navíc kdekoliv a kdykoliv. A pokud máte trošku větší děti, zvládnou to dokonce samy. Zoku je navržen tak, aby manipulace s ním byla snadná a bezproblémová i pro menší kuchtíky. Nanukovač navíc oceníte při nečekaných návštěvách a v zavírací době vaší oblíbené cukrárny.

zdroj a foto: http://www.zokuhome.com/

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30