JITONA Design Collection: Český originál

Pavla
11.1.2011
  • Interiér

Nábytek společnosti JITONA se sálo dlouze nemusí představovat snad nikomu. Kvalitní nábytek vyrobený z  masivního dřeva a pravé dřevěné dýhy dobil srdce nejen českých domácností. S nábytkem JITONA žijí i  v Německu, Velké Británii, Rakousku i Dánsku.

Jitona Design Collection se však osvobozuje od rustikálního stylu ostatních kolekcí. Nábytek celé kolekce preferuje mladý životní styl. S jednotlivými kousky kolekce můžete doplnit již stávající interiérové zařízení nebo ho zkrátka celé vyměnit. V nabídce najdete komplety ložnic i obývacích pokojů. Ze zvolených materiálů převládají přírodní materiály jako ořech, světlý dub, javor a jasan. To vše v moderním designu, s prvotřídním zpracováním a za velmi přijatelnou cenu.

Podívejte se například na ložnici Michelle. Jemné, elegantní a čisté linie bez zbytečných výstřelků extravagantních prvků s opravdu bohatým úložným prostorem. Ložnici si můžete vybrat ve variantě světlého dubu nebo amerického ořechu. Česká kvalita navíc není ani drahá. Celou ložnici skládající se z postele, dvou nočních stolků včetně osvětlení, komody a velké skříně s posuvnými dveřmi pořídíte kolem 70 tis. korun.

Stejně tak jako MICHELLE, si Vás podmaní ložnice ELEA a JOELLE. Z obývacích pokojů na vás čeká série MICHELLE, JACQUELLE a ALPHA.

Útulný domov však kromě nábytku tvoří především doplňky. I na to JITONA myslí. K této kolekci najdete i široký sortiment doplňků jako jsou lampy, obrazy, polštáře, rámečky atd. Díky těmto nezbytným maličkostem hravě vykouzlíte moderní designové bydlení, které v sobě bude mít to opravdové teplo domova.

Zdroj a foto: www.JITONADC.cz

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30