Návrhářskou tvorbu ovládl Tron!

Mgr. Sandra Vasková
22.1.2011
  • Design

Vypadá to, že se na nás řítí doslova lavina výrobků inspirovaných Tronem. A to hned v několika provedeních. Četli jsme již o tron autech, nyní se seznámíme s novinkami - tron lampa a tron hodinky. Pokud jste odpůrci tohoto zaměření, tak ani Vy neříkejte hop, dokud nepřeskočíte! Možná i vám se natolik zalíbí, že si již brzy pořídíte jednu z těchto designových třešniček! Jsou totiž skutečně téměř dokonalé.

Tron lampa využívá tzv. bioluminescentní polymery, za jejichž pomoci vydává světlo, kterým se může pochlubit i samotný Hollywood. Intenzitu světla je možno nastavit otočením disku. Výkon je přenášen přes kartáčové kontakty na vnějším měděném kroužku. Velmi chytré a velmi lákavé zařízení. Může se hodit i jako dekorace.

Tron hodinky pro změnu představují neotřelé a unikátní zobrazení času, které vám může být k dispozici pro mnohé účely. Ať už pro orientaci, přisvícení či jako ozdoba. Chcete být skutečně originální? Tak směle do toho, kupte si jedny. Čas je na nich zobrazován za pomoci hodin a pětiminutových hexa-slotů. Toto časové zařízení je skutečně označkované logem filmu Tron, respektive Tron Legacy. Srdce nadšenců zaplesá!

Zdroj a foto : www.yankodesign.com, Loris Bottello, Abhinav Dapke

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30