Office POD - útulná zahradní kancelář

admin
23.11.2010
  • Design

Práce z domu je dnes již běžnou záležitostí. Technologie to bez problémů umožňují, legislativa dovoluje a zaměstnavatelé i zaměstnanci s radostí upřednostňují. Kdo má ale s prací doma zkušenosti, dobře ví, že praktický prostor vyhrazený pouze pro práci je naprostou nezbytností. Nyní ho můžete mít v moderní mobilní verzi, a to dokonce i na zahradě.

Redaktoři, programátoři i podnikatelé dnes často přesouvají své kanceláře z center velkoměst do soukromí svých domácností. Někomu domácí prostředí více vyhovuje, navíc bez dojíždění šetříte čas a bez drahých pronájmů nemalé peníze. Pokud ale chcete pracovat z domu, je třeba mít systém. Jinak totiž lehce sklouznete k tomu, že namísto notebooku máte na klíně misku s chipsy a místo hovorů s klienty sledujete televizi. Známé domácí prostředí totiž mnohdy odpoutává pozornost. To sice můžete eliminovat vytvořením speciální místnosti či koutku jen pro práci, bohužel nevýhodou je, že se tak zcela uvězníte doma, mimo dosah přírody.

Moderní doba má ale řešení na téměř jakýkoliv problém, a tak designéři vymysleli důmyslnou věc - Office POD. Jedná se o jakousi poloprosklenou mobilní buňku, miniaturní zahradní kancelář, do které se vám vejde stůl, židle, police a skříňky, zkrátka vše co v kanceláři potřebujete. Navíc budete doma, ale zároveň odděleni od domácího života, v příjemném klidném prostředí vaší zahrady, s výhledem do přírody. Prostředí je cíleně navrženo tak, aby motivovalo k práci a produktivitě. Celkový design je pak velmi moderní, přestože relativně jednoduchý. Dvě plné stěny nabízejí soukromí, další dvě prosklené pak dostatečný výhled, a přes den i množství světla. Z použitých materiálů designéři využili dnes oblíbený kov v kombinaci se dřevem a zmiňovaným sklem. Oblé linky pak ještě dotvářejí dojem útulnosti, který v pracovně jistě každý také ocení.

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30