Předvánoční design minimarket ve Vojtěšské ulici

Dagmar
17.12.2010
  • Design

Od 18. do 22. prosince proběhne ve Vojtěšské ulici na Praze 1 předvánoční design minimarket, kde můžete na poslední chvíli nakoupit originální vánoční dárky. Každý den od 12 do 20 hodin se budete moci pokochat výstavou celé řady designových předmětů a ty nejpovedenější si za rozumné ceny odnést domů. S návštěvou neotálejte, protože kdo dřív přijde...však to znáte.

Vystavovat a prodávat zde bude například talentDesign, který „vznikl z touhy realizovat dobré nápady mladých designérů, často studentů, které mnohdy skončí jen jako nápad v šuplíku", Baby Jesus Pop-Up, který chce vrátit pozornost k dnes už opomíjenému symbolu vánoc, Pražskému Jezulátku, Designhelp s podtitulem "za nemocnice vlídnější", který si klade za cíl zkvalitnit nemocniční prostředí nebo Lenka Malínská, autorka užitkového porcelánu plného zábavných a pohádkových motivů. K sehnání zde bude i nový plastový květináč Callimera, který pro českou firmu Plastia navrhl designér Jan Čtvrtník.

Galerie CZECHDESIGN sídlí ve Vojtěšské ulici hned vedle nového českého papírnictví Papelote, „v němž papír není pouhým podkladem pro psaní, ale materiálem plným chutí, vůní, zvuků a barev" a interiérové doplňky MerryGoRando, které nabízí LUUKHMOM, hračku inspirovanou thajskou mytologií, přinášející štěstí a lásku.

Do Vojtěšské ulice se nejlépe dostanete z ulice Myslíkova, nebo Ostrovní, ze stanice Metra B Národní třída, nebo ze zastávky Tram 17 Jiráskovo náměstí a zastávky Tram 14 Myslíkova.

Zdroj a foto: czechdesign.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30