Samolepky na zeď - kreativita na vašich stěnách

admin
29.11.2010
  • Design

Změna je život, a pokud jde o bydlení, designéři na pravdivosti tohoto přísloví vydělávají statisíce ročně. Nový nábytek nebo vymalování vás bohužel bude stát nejen dost peněz, ale především námahy. Vystěhování, nastěhování, montování, přesuny, a třeba i celé hodiny na štaflích s válečkem? Není třeba! Jednoduchým moderním řešením pro inovaci interiéru jsou samolepky na stěnu. Kreativní, poutavé, a tak jednoduché!

Pokud samolepky na stěnu ještě neznáte, rozhodně si nepředstavujte retro tapetové pruhy s květinovým vzorem. Moderní samolepky na stěnu nabývají různých tvarů i velikostí, a díky kontrastním barvám s nimi lze vytvářet skutečná kouzla. V současné době je již i na českém trhu nabídka poměrně široká, takže si dle vlastního vkusu a stylu vybere opravdu každý. Pro vaše ratolesti je k dispozici řada dětských motivů, od známých animovaných postaviček až po noční oblohu určenou na strop, abecedu, nebo různá zvířátka. Stejně široká je ale i nabídka stylů a vzorů pro další místnosti. Sehnat můžete v zásadě cokoliv, ať už toužíte po orientálním vzoru do obýváku, abstraktním do pracovny, nebo přírodním do vstupní haly. Řada z nich je navíc složena s oddělitelných dílů, takže u mnoha motivů můžete výsledný efekt dotvářet sami za pomocí fantazie a osobních preferencí. V takovém případě budete mít doma stoprocentně originální výzdobu i přesto, že jste šly se sousedkou koupit zcela stejný balíček se samolepkou.

Aplikaci zvládnete bez problémů sami, a když už se vám daný motiv z nějakého důvodu přestane zamlouvat, není nic snazšího než jej odlepit. Na rozdíl od tapet ale nehrozí žádné zdlouhavé seškrabování. Samolepky na stěnu jsou tedy nejen jednoduchým a praktickým, ale také finančně poměrně nenáročným řešením za pár set korun. Jsou to přitom právě takovéto detaily, které dělají z vašeho bytu či domu útulný a příjemný domov.

zdroj a foto: samolepky-na-steny.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30