Seznamte se se Sifteo - herním systémem do ruky

Mgr. Sandra Vasková
28.1.2011
  • Technika

Co je pro vás skutečná hra? Dokážete popsat, jak by měla vypadat? My Vám nyní představíme, jak vizi hraní budoucnosti. V tomto malém balíčku se totiž skrývají vyspělé technologie.

Krychlový minipočítač Sifteo má rozměr LCD displeje 1,5 palce a hýří všemi barvami, na které si jen vzpomenete. Toto zařízení snímá vaše pohyby, je tedy vybaveno snímačem pohybu, a lze jej bezdrátově připojit k počítači. Vy, vaši přátelé i rodina, si můžete ze stále se rozšiřující řady interaktivních her, které jsou na trhu k dispozici, vybrat tu nejlepší. Sifteo do hry zapojí nejen Váš mozek, ale také tělo. Je ale nutné, abyste jej měli během hry neustále poblíž počítače! Můžete hrát až 4 hodiny vkuse na jedno nabití. Výhodou je také to, že pokud jej delší dobu nepoužíváte, automaticky se sám vypne. Balení také obsahuje nabíječku, kde můžete doplnit energii až 6 těmto zařízením naráz.

Základní sbírka her obsahuje náročnější hry pro dospělé, zábavné puzzle na učení pro děti a hry, které můžete hrát i s ostatními.

Zajímaly by Vás detailnější parametry? A co třeba tyhle: váží 35 gramů, jeho rozměry jsou 4,3 cm x 4,3 cm x 1,9 cm, displej má rozlišení 128 x 128 pixelů, obsahuje dobíjecí baterii LiPol a tříosový akcelerometr, jenž snímá pohyb. Pokračujeme dále - je vhodný pro systém Widnows XP, 7 nebo Mac OS X 10.5+, disponuje 512 MB RAM a 200 MB úložného prostoru. A co víc, po nastavení je možné jej připojit k internetu.

Ještě váháte, zda si jej pořídit?

Zdroj a foto : www.sifteo.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30