Sunset Plaza Residence - glamour styl z Hollywoodu

Mgr. Sandra Vasková
30.12.2010
  • Architektura

Vysoce moderní a vysněná residence. To je dílo autorů Davida Thompsona a Kevina Southerlanda ze společnosti Assembledge Architects. A kde si můžete tento stylový architektonický skvost prohlédnout? V Sunset Strip v proslulém Hollywood Hills.

Residence je jen dalším důkazem toho, že někteří lidé se zkrátka nemusí držet zkrátka! Zdá se, že tento příbytek má skutečně všechno, co by si většina z nás velmi přála - je na první pohled působivý a vychloubá se nevšedním prvotřídním designem. Jeho jakoby nekonečný bazén, který upoutá pohled a láká k rozběhnutí a skoku, doslova oslňuje smysly. Dá se říci, že stavení je od podlahy až ke stropu téměř dokonalost sama. Vše ještě posiluje překrásný panoramatický výhled z okna na Los Angeles, který majiteli zajistí nádherné ranní probuzení a stejně příjemné večerní posezení i odpočinek.

Toto stavení je skutečně v mnohém originální. Je postaveno v současném moderním stylu. Otevírá se do celé okolní krajiny díky svým proskleným stěnám. Kromě toho mu jeho L-tvar zajišťuje dobré přirozené osvětlení v každé místnosti. Interiéry jsou doslova dechberoucí. Uspokojí i náročnější zájemce, ale zároveň jsou při tom všem velmi útulné a domácké. Co myslíte, zapadá toto stavení do honosného hollywoodského stylu bydlení?

Zdroj a foto : www.freshome.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30