Tokyo Fashion Week předvedl trendy pro rok 2011

admin
17.11.2010
  • Móda

Tokyo Fashion Week zde představil řadu poutavých kolekcí a především trendy pro příští rok.

Návrháři, modelky, a tisíce modelů od extravagantních po klasické, to je týden módy. Ten Tokijský, který proběhl v říjnu navíc nově nabídl živé přenosy některých přehlídek, a to dokonce ve 3D.

Jedním z prvních designérů, kteří se na mole předvedli byl Hiroko Koshino, japonský návrhářský veterán, inspirující se často v kaligrafii a tradičním Japonském umění. Jeho specialitou na týdnu módy byly vzorky a „kresby" inkoustem.

Během následujících dní se představili návrháři blázniví, inovativní, zábavní, netradiční, kreativní, roztomilí, i naprosto nepochopitelní. Klasiky bylo k vidění skutečně málo. Nejvíce běžně nositelné oblečení předevdla společnost Beautiful people a designérem Hidenoti Kumakiri. Ostatní značky, ze kterých můžete znát třeba Discovers, Hisui, @Izreel, Jazzkatze, Kawala by Masayoshi Yamamoto, Liz Lisa, Matohu, Miss Ashida, Phenomenon,  Somarta, The Secretcloset, Theatre Products, Under Castle, či Vanquish, nabídly mix bizardnosti, šílených doplňkových výstřelků i barevných kombinací, atypických střihů a netradičních materiálů. Pokud jde o umírněnější trendy, představil japonský týden módy široké míchání vzorů, oblibu v bílé barvě, a po delší době opět také zkrácených střizích. Pokud se tedy už chystáte na nákupy pro příští jaro, můžete se nechat inspirovat.

Zdroj a foto : tokyofashion.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30