01THEONE - designové futuristické hodinky

Mgr. Sandra Vasková
1.6.2011
  • Technika

Pokud ještě neznáte módní a vysoce designové hodinky 01THEONE, tak se s nimi nyní můžete seznámit prostřednictvím nové kolekce pro rok 2011, která se objevuje na pultech již od dubna. Podle vzoru předchozích kolekcí však stále zůstává věrná svému futuristickému, originálnímu, nápaditému a výjimečnému stylu! Koukněte se sami!

Designéři teamu této společnosti přichází s hot shoty - se zbrusu novými vzory binárních i analogových hodinek. Poprvé je tak můžete spatřit na českém trhu! Patří sem i Art Edition, kterou navrhl proslulý německý umělec Walter Heidenreich. Ta se zaměřuje na konkrétní umění prostřednictvím tvarů a barev. Malá časová zařízení vycházejí z moderních a posledních trendů. Materiály k jejich výrobě byla tvrzená minerální skla a chirurgická ocel.

Značka hodinek 01THEONE se stala průkopníkem v oblasti inovace a stylu již od svého počátku. Nyní je přítomna ve 20 zemích světa a jen v té naší má celkem 27 poboček. Zakladatelem společnosti je Anton Kraft, jenž přišel s myšlenkou vyrábět hodinky pro nezávislé lidi, kteří sledují svou vlastní a jedinečnou cestu životem, a kteří vyjadřují svou individualitu stylem oblékání a doplňků. Systém těchto hodinek je založen na IT kódu pro všechna počítačová zařízení, na binárním kódu, který se skládá z čísel 0 a 1. Odtud také pramení název značky 01THEONE.

Hodinky značky 01THEONE můžete zakoupit zde >>

Zdroj a foto: www.theone01.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30