2 v 1 = zásuvka + MP3 přehrávač od Giha Woo

Mgr. Sandra Vasková
9.3.2011
  • Design

Produktový designér Giha Woo z Koreje vyvinul kombinaci mp3 přehrávače s elektrickou zásuvkou. Jednoduché, a tak praktické, což ocení každý, kdo podobná zařízení denně využívá. Koncepční výrobek je určen k tomu, aby se dal zapojit přímo do elektrické sítě a zároveň mohl jeho majitel poslouchat svou oblíbenou hudbu.


Je vybaven tlačítky pro ovládání přehrávání, která jsou umístěna na přední straně zařízení. Jeho čelo je zakončeno vstupy do zásuvky, ze zadní strany je zdířka pro zapojení sluchátek

Většinou není příliš obvyklé, abychom mohli své mp3 přehrávače nabíjet přímo přes zásuvku. Musíme mít k tomu další dostupná a nutná zařízení. A pokud nechceme, aby nám zařízen přehrávač přestal například během naší cesty do školy, do práce či při sportu fungovat, musíme je pro jistotu všude nosit s sebou. Což je otravné a navíc se na to často zapomíná!

Jenže tím to nekončí, musíme také najít zásuvku, přes kterou si jej vůbec budeme moci nabít. Zbytečně moc složitostí! Proto je tento přehrávač velmi praktickým a očekávaným řešení, které nám ušetří mnohé starosti. Teď už jen ta elektrická zástrčka! Jak hodnotíte Vy tento minimalistický design?

Zdroj a foto: designboom.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30