3 Speaker Boombox - původní hudební ikona je zpět

Mgr. Sandra Vasková
7.9.2011
  • Technika

Hudební scéna dostává znovu staro-nové obohacení, a to v podobě tohoto vyšperkovaného kousku jménem 3 Speaker Boombox, který má na svědomí důvěrně známá společnost TDK, která má již mnohaletou tradici s podobnými typy zařízení.

TDK se rozhodlo tuto „zapomenutou" perlu znovu vytáhnout na denní světlo, oprášit ji a dát ji šmrnc! Zařízení kombinuje dynamický zvukový výkon, vynikající a kvalitní povrch spolu s velmi vyspělými funkcemi, které Vám zajistí, že si hudbu přehrajete opravdu po svém. 3 Speaker Boombox je navržen tak, aby přehrával hudbu nahlas! A tohle slovo je fakt důležité, proto byste při otáčení volume měli být zatraceně opatrní. Zvukový systém se totiž nechal inspirovat sociálním uměním sdílené hudby a boomboxovým dědictvím a vyrazil na pulty obchodů.

Funguje jako katalyzátor, jako prostředník pro společně strávené chvíle se svými „kumpány". Má hlasitý projev a vlastní hudební identitu. Je top kombinací digitálních i analogových zařízení. Když jej uvidíte, jistě si vybavíte dobu, kdy hudba byla konkrétní a bezprostřední. Svým uživatelům nabídne ten nejlepší možný výkon!

Pokud po něm dychtíte a zajímá Vás detailnější info, tady jsou alespoň nějaké údaje o výrobku: vlastní dva šestipalcové reproduktory s koaxiálními ovladači, vstup USB pro iPhone a iPod, 3,5 mm audio jack i pomocný audio jack pro nástroje a mixážní pult. Rozumět si bude zejména s iPodem touch (2. generace), iPodem classic, iPodem nano (2., 3., 4. a 5. generace), iPhone m3GS a iPhonem 3G.

Zdroj a foto: www.tdkperformance.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30