Akvárium v umyvadle od Opulent Items

Bc. Lucie Drahošová
7.2.2012
  • Design

Milujete akvarijní rybky a bytový design? Americká společnost Opulent Items nabízí řešení pro všechny milovníky luxusu, netradičních interierových variací a akvárií v jednom. V jejich nabídce je konferenční stolek, odkládací stolek nebo umyvadlo, které jsou zároveň stylovými akvárii.

Společnost Opulent Items a především jejich nabídkový katalog je skutečným rájem pro všechny milovníky bytového designu, moderních dekorací, doplňků, stylových interiérů, a zkrátka všeho, co souvisí s estetikou bydlení.

Speciálně pro milovníky akvaristiky pak mají Opulent Items ve své nabídce trojici stolků a jedno stylové umyvadlo. Všechny přitom fungují jako klasické akvárium, se stoprocentní funkčností.

Pokud jde o stolky, v nabídce jsou tři druhy. Drobný odkládací stolek ve tvaru kvádru, s čtvercovou skleněnou horní deskou, s obsahem 68 litrů. Tento dobře poslouží k odložení knihy, nebo hrnku s kávou. Lampičky není třeba, akvárium je už podsvícené. Druhým v nabídce je větší konferenční stolek přibližně tvaru krychle, opět se čtvercovou horní deskou přesahující podstavec. Tento stolek s kapacitou 113 litrů nabízí prostor pro čajový sedánek i drobné pohoštění. Rybičky uvnitř akvária přitom nejsou díky tvrzenému sklu nijak rušeny. Největší prostor pak nabízí osmi-hraný protáhlý konferenční stolek, který pojme až 127 litrů, což už je dostatek prostoru pro pěkné hejno rybek.

Pokud jde o ceny, připravte si od čtyř set do šesti set dolarů, plus poštovné. Odměnou vám pak bude stylové akvárium se stolkem v jednom, navíc s balíčkem vybavení pro rybičky, jako jsou filtry, čerpadlo vody, rostlinky,nebo štěrk.

A pokud vás náhodou stolečky nenadchly, máte ještě šanci s vybavením koupelny. Společnost Opulent Items totiž ke kolekci stolků přihodila i stylové umyvadlo. Při čtení ceny se raději přidržte. 4,5 tisíce dolarů není zrovna málo! Na druhou stranu, umývat si ruce a téměř se přitom dotýkat rybího světa, to taky není k zahození.

Zdroj a foto: http://www.opulentitems.com/search.asp?keyword=aquarium&search.x=0&search.y=0

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30