Ambiente 2012 vtiskne spotřebnímu zboží nový význam

Mgr. Sandra Vasková
10.2.2012
  • Události

Čtyři kreativně-produktivní dny, jedno místo a nespočet příležitostí. To je Ambiente 2012, které se uskuteční od 10. do 14. února ve Frankfurtu. Na tomto veletrhu spotřebního zboží budou moci návštěvníci potkat více než 4 500 vystavovatelů, jež jim nabídnou bezkonkurenční přehlídku výrobků z celého světa.  Akce se účastní přibližně 145 000 odborných návštěvníků ročně a nachází zde mnoho dalších i nových příležitostí pro svá podnikání.

Je docela jedno, na co konkrétně se přijdete podívat. Zaujme Vás tu možná beze zbytku všechno. A to přes nábytek po kuchyně až po doplňkový i dekorativní design a další. Zvědavost, inspirace a inovace jsou hnací silou a hesly této výstavní činnosti. Pořadatelé akce se zmiňují: „S mezinárodními trendy a nejnovějšími produkty od našich vystavovatelů jsme vytvořili společně krásné zážitky pro naše návštěvníky, které jim dodají nové nápady a inspiraci," konstatují členové týmu Messe Frankfurt.

Letošní Ambiente se částečně ponese v duchu nových vrcholů ve světových výrobcích. Vystavovat zde budou i představitelé Dánska, které je jedním z nejpřednějších designérských států na celé planetě. To budou representovat například Eva Solo a Stelton a k vidění bude i speciální prezentace s názvem 10 + Design Forecast Denmark, která nabídne vhled do budoucnosti udržitelnosti dánského designu.  Dále zde bude výstava, která uvede inteligentní produkty, jež umožní jednodušší práce v kuchyni pro nadcházející roky. Pořadatelé také upozorňují, že na letošním ročníku se představí mladí či začínající designéři a budou vyhlášeni talenty Ambiente 2012. Ti se zajisté stanou velkým překvapením a přilákají pozornost.

Význam Ambiente zkrátka spočívá i v tom, že se zde představují možné hity pro nadcházející sezónu. Konkrétní podobu pak dostávají na Trend Fóru, což je odborná instalace vybraných produktů vystavovatelů na tomto veletrhu. Současnému ročníku bude vládnout trend barev, výrazných kontrastů, jednoduchosti i nakažlivého optimismu. Pokochat se hosté mohou pohledem na folklórní, starobylé a rukodělné techniky, přírodní i recyklované materiály, různé potisky výrobků. Mohou také vypozorovat různé přístupy - ležérní a glamour styl, extravagance, umělecké tendence i jemnost s plachostí ve ztvárnění.

Zdroj a foto: www.ambiente.messefrankfurt.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30