Anna Geislerová: Originální návrhářka

admin
4.11.2010
  • Móda

Pokud si toto zvučné jméno spojujete s jinou branží, jen ne stou návrhářskou, pak svůj názor přehodnoťte. Anna Geislerová vtrhla do výšin módního nebe jako uragán a sklízí jen a jen chválu.

Její spolupráce s módní značkou pietro filipi pro aktuální kolekci podzim/zima dopadla více než dobře. Anna „neulítla" na křídlech nerealistických představ. V její kolekci najdete oblečení, které je opravdu nositelné, slušivé a více než ženské. Dalo by se označit jako „retro" kolekce.

Anna se nechala inspirovat krásnou módnou osmdesátých let. Jak sama přiznala, sáhla si pro inspiraci do šatníku své babičky. Velice ženská kolekce zdůrazňuje přirozenou krásu ženy, vrací se zpátky zvýšené pasy i vycpávky ramen. Od Anny si můžete koupit vlněné i kožené kabáty, bundy, saka, kalhoty, halenky i šaty. V kolekci najdete i doplňky, jako čepice, kabelky či pásky, bez kterých oblečení dokonale nesladíte.

Zpracování všech modelů je, jak jinak, velice precizní s důrazem na kvalitní materiály. Na oblečení najdete spoustu důmyslně a originálně zpracovaných detailů, které dávají značce punc originality. Barevné zpracování kolekce je v tónech černé, šedé, modré, červené a krémové.

Aňa for pietro with love - pod touhle značkou oblečení Anny Geislerové najdete v obchodech pietro filipi. Pokud se Vám oblečení líbí, stačí se těšit na jarní a letní kolekci, kterou Anna v současnosti připravuje.

Zdroj a foto: www.pietro-filipi.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30