ARCOLOR - festival mladé módy

admin
12.7.2012
  • Móda

ARCOLOR - festival mladé módy - 18. - 21. 7. 2012

Zajímá tě móda a tvorba mladých návrhářů? Tak se přijď podívat a podpořit je na festival mladé módy ARCOLOR. Arcolor je festival mladé módy, který si bere za cíl prezentovat tvorbu našich nadaných módních designerů. Přivádí módy do ulic.

MÓDA PRO LIDI - MÓDA MEZI LIDI

Součástí festivalu je i přehlídka finalistů soutěže o titul ArFashion Designer, který vyhlašuje Arcolor o.s.  během roku. Cílem soutěže je oslovení studentů vysokých a vyšších textilních škol, absolventů a talentovaných lidí, které móda baví, jak z České republiky, tak i ze Slovenska a poskytnut jim šanci ukázat svůj talent.

PROGRAM FESTIVALU:

ST 18. 7.

start 20:00 - klub Jazz Republic - ulice 28. října 1, Praha 1

První den festivalu zahajuje jedna ze zakladatelek festivalu Arcolor a módní návrhářka

Pavla Gerschonová, která vytváří oděvy pod svou značkou PAGE. Konceptuálně laděná kolekce NEHODY! NÁHODY?, inspirovaná nežádoucími nehodami, jejichž důsledek se projeví na oděvu - zatržení oděvu o přehlédnutý hřebík, propálení oděvu na koncertě rockové kapely, otření se o čerstvě natřenou lavičku a pod. Kolekce bude prezentována jinak než byste čekali.

Po přehlídce nic nekončí... následuje párty v režii Dj Fcuk.

ČT 19. 7.

start 20:00 - klub Jazz Republic - ulice 28. října 1, Praha 1

Druhý večer festivalu budete fascinování vlasovými doplňky od JANE BOND. Mladá umělkyně, která dokázala s lepidlem divy, Vám představí svou novou kolekci. Čekejte nečekané, ale stejně budete překvapeni. After party pod taktovkou Dj Fcuk.

PÁ 20. 7.

start 18:00 - showroom Sophistic by Veronika - Jana Masaryka 52, Praha 2, Vinohrady

Nightshoping v showroomu návrhářky Veroniky Benešové - SOPHISTIC BY VERONIKA.

Přijďte si při sklence sektu prohlédnout a vyzkoušet elegantní, sophistikované a variabilní modely, které ženám tolik sluší.

SO 21. 7.

start 17.00 - MÓDNÍ PŘEHLÍDKA V ULICÍCH PRAHY

Zde se představí kolekce MOHYKÁNKY od ALŽBĚTY PRESOVÉ, loňské vítězky a držitelky titulu Arfashion designer 2011. Vše za zvuku brazilských rytmů kapely BARREL BATTERY.

Trasa přehlídky:

ANDĚL (17:00) - metro B - NÁMĚSTÍ REPUBLIKY (17:20) - CELETNÁ ULICE - STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ  (17:40) - VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ (18:00) - MŮSTEK - JAZZ REPUBLIC (čas je orientační)

start 20.00 - klub Jazz Republic - ulice 28. října 1, Praha 1

Přehlídky osmi finalistů soutěže o titul ArFashion Designer 2012, které vybrala odborná porota. Celou módní show bude doprovázet kapela PRIVATE COLLECTIVE společně s Míšou Maurerovou, která tuto akci moderuje. Následuje vyhlášení vítěze ArFashion Designer pro rok 2012 a after party, kde zahraje DJ Hrabak.

VSTUP ZDARMA!!!

ARCOLOR POMÁHÁ DĚTEM!!!

BĚHEM CELÉHO FESTIVALU MŮŽETE PŘISPĚT NA KONTO POMOZTE DĚTEM!!! Jak v klubu Jazz

Republic, tak na přehlídce v ulicích bude probíhat sbírková akce. Najděte Kuře s kasičkou a pomozte!

více informací na www.arcolor.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30