Běh jako na vlnách vzduchu - to zajistí Nike Free

Mgr. Sandra Vasková
14.4.2012
  • Design

Nike Free 3.0 jsou zbrusu novým typem sportovní obuvi, která dokáže zpestřit jarní sporty. Společnost myslí na své zákazníky a pravidelně je zásobuje novými doplňky, tato obuv se může stát jednou z nejoblíbenějších a nejužívanějších z většiny botníků.

Markt Miner, designér sportovních a atletických značek, je zodpovědný za níže zobrazené druhy běžeckých bot. Skrze ně vyjádřil design přirozeného pohybu, a to i díky trans-tarsálním průřezům i kvalitním mezipodešvovým obloukům. Ty slouží také jako prostředky pro zvýšení flexibility a síly nohou. Škálu nových možností jistě fanoušci této značky i sportovní maniaci rádi využijí. Boty jsou určeny pro všechny, ale i přes tuto skutečnost si jejich výhody budou pochvalovat i profesionálové.

Boty jsou velmi lehké, mají dynamicky tvarované tělo i vhodně vroubkovanou podrážku a dokážou snadno obepnout zakřivení jakéhokoliv typu chodidla. Poskytují maximální pohodlí, dokonale přilnou k noze a své majitele dále okouzlí bezešvou konstrukcí, dostatečným větráním i báječným pocitem ze sportu i po jejich vyzutí. Do prodeje se uvedené Nike botky chystají  5. dubna v barvách modré, růžové, bílé a jejich vzájemných kombinacích.

Zdroj a foto: www.designboom.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30