BELLPERRE - technologie a design v jednom

Andrea
13.12.2010
  • Design

Značka BELLPERRE, tvůrce nového typu mobilních telefonů, své výrobky prezentuje jako „nadčasové luxusní telefony". Hlavní myšlenka, s níž se do jejich výroby pustila, byla přinést na trh současný evropský design s důrazem na módu, který v oblasti nových technologií zcela chybí.

Cílem designerů BELLPERRE bylo vytvořit takový vzhled produktu, který by vyhovoval jak mužům, tak ženám a odpovídal nárokům všech životních stylů. Telefon je vytvořen vždy pouze z jednoho kusu kvalitního drahého kovu. Zákazník si může vybrat, zda chce vlastnit BELLPERRE z vysoce leštěného stříbra, růžového osmnáctikarátového zlata anebo dvacetičtyřkarátového zlata žlutého. Materiál telefonu je potažen drahou, často i velmi exotickou kůží. Kožená kolekce BELLPERRE nabízí možnost zvolit si ze 125 typů kůže, v níž nechybí provedení jako růžový krokodýl či červený žralok. Display mobilního telefonu je chráněn speciálním systémem proti jeho poškrábání. Samotné sklo je vytvořeno ze safíru. Ke kolekci svých mobilních telefonů vytvořilo BELLPERRE také speciální sadu šesti diamantů, které je možné do designu výrobku zakomponovat.

Každý konečný produkt BELLPERRE je výsledkem náročné ruční práce, u které se střídají špičkoví řemeslníci a designéři za podpory odborníků z oblasti nových technologií. Mobilnímu telefonu BELLEPERRE proto kromě luxusního designu nechybí ani potřebné technologické příslušenství. Ultratenký telefon tak obsahuje 5 MP kameru, GPS systém, podporu a synchronizaci e-mailů, MP 3, videorekordér a videopřehrávač či rychlý internet, přičemž využívá operačního systému Windows Mobile 6. Klávesnice telefonu je výrobcem poskytována jak v provedení latinky, cyrilice, tak čínských znaků a arabského písma. BELLPERRE je nabízen v osmdesáti jazykových variantách.

Ať se klientovi líbí telefon ze stříbra a žraločí kůže anebo ze zlata a kůže krokodýlí, BELLPERRE není stylovou záležitostí zrovna nejlevnější. Ceny nejjednodušších modelů neklesají pod 1 300 euro, na nich však najdete „pouze" ocel. Zlaté provedení telefonu je znatelně dražší a zaplatíte za něj okolo 1 700 euro a výše. Jestliže zvolíte variantu obsahující také BELLPERRE diamanty, pak vás čeká cena od 21 000 euro. Mobilní telefony BELLPERRE tedy budou odpovídat nárokům všech životních stylů mužů i žen, zejména však těch skutečně movitých, kteří si životní styl zahrnující značku BELLPERRE mohou dovolit.

foto a zdroj :bellperre.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30