Bezčíselné ZIIIRO PROTON a ION zaujmou na první pohled

Mgr. Sandra Vasková
23.12.2011
  • Design

ZIIIRO Watch jsou typické svým bezčíselným a u některých druhů i bezručičkovým ciferníkem. Za to neustále mění podobu svého lemování a pásků. Minimalismus se zde stává primárním heslem, jak je celkově charakterizovat, dále pak čistota i nerušivý design.

Přejete-li si jednoduchou, přitom velmi esteticky zdařilou ozdobu na své zápěstí, tyto hodinky budou zřejmě to pravé! Od doby, kdy v březnu roku 2010 značka ZIIIRO s cílem vytvářet jedinečné a stylové náramkové hodinky odstartovala, těší se její výrobky velké oblibě. My Vám dnes představíme dva oblíbené druhy s názvy Proton a Ion.

ZIIIRO Proton jsou skutečně krásné a inteligentní hodinky, které zobrazují čas s maximální přesností. Na jejich vzhledu se prolínají dvě barevná pole, z nichž modré představuje ukazatele hodin, žluté pak minut. Překrytím obou přechodů se pak vytváří barevný efekt - zelené pole. K dostání jsou ve třech barvách - transparentní, průhledně-kouřové a mléčně-bílé. Jejich rozměry jsou 13,50 cm a 16,00 cm. Zakoupíte od 129 Eur.

ZIIIRO Ion působí velmi minimalisticky, zde ale zájemci ručičky analogových hodinek už najdou. Dodávány jsou opět ve stejných barvách náramků jako Proton. Kombinace tohoto druhu a barev tak zaručuje diskrétnost jejich výzoru. Tento typ může velmi snadno měnit náramky, pasují do všech pásků uvedené značky. Mají i stejné rozměry jako typ Proton, jen cena se liší. Tady představuje plus mínus 105 Eur.

Zdroj a foto: www.ziiiro.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30