Bezdrátová myš s oddělitelným ocáskem se stane Vašim pomocníkem

Mgr. Sandra Vasková
19.7.2011
  • Design

Technologie, které si nyní pořizujeme jako zbrusu nové, jsou již vlastně staré. Taková je doba a inovace neustále zaplavují svět. Jako další přichází bezdrátová myš Elecom Nendo, která Vás pobaví, ale také přinese mnohá ulehčení a méně komplikací.

Pro ty, co denně bojují s přípojkou myši ke klávesnici či se věčně zamotávají do kabelů, je tato bezdrátová myš správná volba. Přesto však o ocásek úplně nepřišla. Ten totiž slouží jako vysílač a spojka mezi myškou a klávesnicí a je náhradou skutečného. Tvarem i barvou znázorňuje několik druhů zvířat jako například prasátko v růžové barvě, velrybu v modré a opici v hnědé.

Toto roztomilé zařízení navrhl Oki Sato, který je známý pro své působení ve společnosti Nendo v Tokiu. Jeho tvorba je opravdu pozoruhodná. V originále znějící OppoPet Nendo Elecom myš využívá 2,4 GHz pokročilých technologií, které jako kouzlem budou fungovat na dálku i bez přímého připojení. Myšky jsou dopovány jednou AAA baterií, která jim umožní fungovat bez přestání až 69 hodin vkuse anebo také 75 dní v pohotovostním režimu.

Myši Elecom Oppopet Nendo jsou k dispozici v osmi provedeních jako prasátko, liška, pes, velryba, kočka, veverka, králík či chameleon. Zatím však nebyla zveřejněna jejich cena, necháme se tedy překvapit a pro jistotu vhodíme pár kaček do prasátka.

Zdroj a foto: hardwaresphere.com, designboom.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30