Billiardová revoluce –srdce nadšenců zaplesá radostí

Mgr. Sandra Vasková
23.12.2010
  • Design

Přivítejte celkovou změnu billiardů. A to od hlavy až k patě! Klasickým kulečníkovým stolům v tomto případě odzvonilo a při pohledu na níže uvedené obrázky pochopíte proč. Tento redesign jejich vzhledu provedla pětice mladých návrhářů z agentury Toulet, která se přímo zabývá výrobou a návrhem designu kulečníkových stolů a poskytuje k nim i vybavení.

Pobočky této firmy najdou zájemci ve Francii a USA. I přes velmi inovativní a dospělý tvar i vzhled okamžitě rozpoznáte, k čemu stoly slouží. Klasický design billiardů vyznává jednotný povrch, klasický obdélníkový tvar a čtyři nožky. Tahle novinka však působí od pohledu spíše jako obří stuha, která ale neslouží jen na okrasu, nýbrž k pořádné hře a zábavě.

Stůl dokonce obsahuje juke-box, který hráčům umožní také připojit si vlastní iPod, iPhone či jiný MP3 přehrávač. Překvapivé je, že kulečník neobsahuje ani dřevo. Místo něj byla použita ocel a pryskyřice a s ohledem na tradiční design i břidlice, avšak pouze v dolní části herního zařízení. Stůl může být rozložen na několik částí a dodáván po celém světě. Bude také k dispozici k odprodeji v obchodním oddělení ve francouzském Bondues, jakož i prostřednictvím národních a mezinárodních obchodů a jejich webových stránek. Jen nahlédněte na stránky www.billard-toulet.com, jeden může být už brzy váš!

Zdroj a foto : yankodesign.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30