Akce

Bio čaj English Tea Shop Wellness Čaj Osvěžení, 20 sáčků ETS

Původní cena: 139,- Kč s DPH
Sleva: 30 %
Ušetříte: 42,- Kč s DPH
97,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 43942
Výrobce: English Tea Shop

Popis

Bylinný čaj Osvěžení od značky English Tea Shop v bio kvalitě má bylinkovou chuť. Díky obsahu bylinek osvěžení celé tělo a mysl. Je vhodný i pro chvíli relaxace a odpočinku. Máta se používala již ve starověkém Egyptě a v Číně. Díky obsahu mentol a menthonu je máta ideální po jídlem, jelikož působí na trávicí ústrojí a proti nadýmání. Máta má protizánětlivé a dezinfekční účinky, také funguje na nespavost, stres a proti bolestem hlavy. Navíc je máta přírodním afrodiziakem. Citrónová tráva má sladce bylinkové aroma a svěží chuť. Zároveň je protizánětlivá, antimikrobiální, antibakteriální a detoxikační účinky. Tymián posiluje při vyčerpání a depresi. Pomáhá při nespavosti, úzkosti a má dezinfekční účinky. Zároveň zlepšuje trávení a ulevuje při nadýmání.

English Tea Shop nabízí čistě přírodní čaje bez syntetických příchutí a barviv. English Tea Shop nese certifikáty bio, fairtrade a veškerý obalový materiál i samotné čajové sáčky jsou biologicky odbouratelné a recyklovatelné. Jejich výroba je zcela bezuhlíková.

Složení: máta klasnatá, citronová tráva, tymián, listy eukalyptu, citroník, kůra citrónu

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l vroucí vodou a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté podle chuti oslaďte. Čaj můžete připravit i jako ledový nápoj.

Značka: English Tea Shop

Luxusní certifikované BIO a Fairtrade čaje ze Srí Lanky.

dále nabízíme

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30