Bitplay : hravé doplňky

Bc. Lucie Drahošová
19.4.2011
  • Design

Pokud někdy uslyšíte nebo uvidíte název značky Bitplay, můžete si být jisti, že půjde o pořádnou legraci. Designéři této značky totiž tvoř produkty nejen kvalitní a stylové, ale především zábavné, se kterými si vyhrajete mnohdy lépe než s videohrami. A vaše návštěvy nebudou stačit koukat.

Mnozí z vás si jistě vzpomenou na jeden z dílů seriálu Mr.Bean, ve kterém pan Bean před spaním zhasíná svůj lustr tím, že vytáhne z nočního stolku revolver a rozstřelí žárovku. Těžko říci, jestli byl právě tento moment inspirací pro značku Bitplay, každopádně přišla s něčím velmi podobným, co vás jistě osloví. Lustr nahradila stolní lampička a revolver pouhá maketa, jinak ale princip zůstává stejný. Pro zhasnutí lampičky stačí namířit pistoli a stisknout spoušť, stejně jako pro její opětovné rozsvícení. Design lampičky i pistole je minimalistický, přesto především mužskou polovinu populace zabaví na dlouhé hodiny, a pochvalovat si je budou před všemi známými.

Tímto kouskem ale Bitplay rozhodně nekončí. Další „vychytávka" s lampičkou je inspirována technologií, kterou používáme například u televize - lehneme si do postele, pustíme televizi jako kulisu, a nastavíme například 30 minut, za kterých se televize sama vypne, takže se do poslední chvilky před usnutím můžeme dívat na zajímavý pořad, ale zároveň nás v noci nevzbudí hlasitá reklama. Pokud máte malé děti, možná jim večer necháváte rozsvíceno, a v noci se kradete do jejich pokoje a zhasínáte. Díky Bitplay můžete mít o starost méně. Na lampičce zatáhnete za provázek, a lampička si sama odpočítává čas, za který se má vypnout. Sama, bez starosti a vašeho vstávání.

Poslední z herních kousků Bitplay je budík pro milovníky stavebnic a skládání. Minimalistický design budíku tvoří obyčejná obdélníková podložka a množství malých obdélníkových kostek. Ty si sami naskládáte do tvaru digitálních číslic na budík, a jakmile máte hotovo, budík zasignalizuje, že čas rozpoznal, a že na tento čas začne příslušně hlasitě oznamovat, že je čas vstávat. Vypnout jej pak můžete buď tradičně stisknutím tlačítka na horní hraně, nebo opět hravě vytažením jedné z kostiček tvořících digitální číslice. Možná vás nakonec začne nastavování budíku bavit více, než jste si kdy mysleli. ...s nadšením ze vstávání ale podobné zázraky nečekejte.

zdroj a foto: bitplayinc.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30