Bižuterie The Twins je tu, aby vás zkrášlila

admin
18.11.2010
  • Design

Originální, jedinečné, netradiční. Tak by se daly nazvat vkusné šperky od dvojčat Petákových, které s výrobou začaly jen nedávno a už mají práci nasmlouvanou. V nabídce „Bižuterie The Twins" najdete náušnice z přírodních materiálů, z křišťálové pryskyřice, ozdobné filigrány i náušnice s kameny Swarovski za neuvěřitelné ceny. Neváhejte a navštivte jejich stránky www.fler.cz pod přezdívkou The Twins.

Výrobky jsou určeny ženám v kterémkoli věku. Záleží jen na jejich vkusu a stylu, pro který z dekorativních šperků se rozhodnou. A že je skutečně na výběr! Dvojčata tak chtěla nabídnout vhodnou alternativu ke „klasickému" stříbru či zlatu a dát ženám možnost podtrhnout svou osobnost i šarm díky jejich značce - The Twins. Nenechte se však mýlit, i muži mají možnost volby. „Bižuterie je sekundárně určena také mužům, kteří chtějí přítelkyni či kamarádce udělat radost neobvyklým šperkem," upozornila Sandra Petáková. Zájemci si mohou nově vybrat i z grafických vzorů, které ještě nebyly zality. Pokud se natolik zalíbily, nemusí dokonce ani čekat, až se vzor v nabídce objeví. Mohou jej mít okamžitě. Po konzultaci s dvojčaty je možné si nechat zalít oblíbený vzor nebo vzor někoho jiného a dárek je na světě.

Vše je dostupné za velmi příznivé ceny, které rozhodně neublíží vašim peněženkám. Maximální cena za jednotlivý kousek se pohybuje okolo 100 Kč. Například náušnice z přírodních materiálů jsou za neuvěřitelných 20 Kč, šperky z křišťálové pryskyřice za 110 Kč a za ozdobné filigrány a šperky s kameny Swarovski zaplatíte pouhých 120 Kč. Objednávat můžete přes výše zmíněné internetové stránky nebo na sociální síti Facebook pod heslem „Bižuterie The Twins" prostřednictvím emailu.

Autor : Sandra Vásková

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30