Bone chair imituje naše tělo

Mgr. Sandra Vasková
1.8.2011
  • Design

Zábava pro tvořivé lidi! Pod tímto heslem byla Bone chair tvořena a povedla se znamenitě. Inspirací jí bylo lidské tělo a autorem vznešené myšlenky designér Björn Ischi. Nosná konstrukce napodobuje naše kosti a čalounění lidské kožní buňky.

Barev čalounění můžete prostřídat hned několik a z různých materiálů. Unikátní je, že jednotlivé „buňky" reagují na posed uživatelů židle, pamatuje si jej. Rámy jsou vyrobeny ze dřeva nebo z kovu, nijak neděleny. Design jedinečným způsobem kombinuje stabilitu, flexibilitu i ergonomii. „Při návrhu tohoto kousku nábytku se bral v úvahu vkus a trendy lidí, které jsou mnohdy velmi těkavé. Do závěrečné podoby se pak promítl možný obraz jejich životního stylu, životních změn i vlivů prostředí, ve kterém se denně pohybují a jež je obklopuje," uvádí společnost JDF Raum und Kunst.

Díky své adaptabilitě a originalitě pojetí je tato židle vysoce elegantní a skutečně výborně použitelná. Pokud se jedná o její emocionální a estetickou stránku, pak jí nelze téměř nic vyčítat. Zapůsobí svým vzhledem snad na každého, vzbudí obdiv i chtíč, překvapení i vyčaruje úsměv na rtech.

Zdroj a foto: http://raumundkunst.ch

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30