BowWow boty od Kartellu

Mgr. Sandra Vasková
24.7.2011
  • Design

Italská firma Kartell patří mezi největší producentku nábytku (ten tvoří většinu produkce) a doplňků z plastických hmot, jež jsou určeny zejména kancelářím, pro domácí pracovny a veřejné interiéry. Chlubit se může také tím, že spolupracuje s pěknou řádkou světoznámých designérů, například s Phillipem Starckem, Ronem Aradem, Albertem Medou či Vicem Magistrettim. A nyní spojila síly také se značkou Moschino!

Tato spolupráce vyústila v mimořádně podařenou sérii obuvi, která je jako stvořená pro dámské nožky. A navrhl ji již zmíněný Starck, jenž použil materiály společnosti Moschino. Dámy a slečny si nyní mohou houfem pořizovat tyto slušivé doplňky, které jsou vhodné do teplého a slunného počasí.

Botky působí jako klasické baleríny, jsou také velmi pohodlné, bez podpatku a docela lehké. Vyrobeny z 100% recyklovatelného plastového technopolymeru jsou zdobeny ochrannou známkou Moschino na špičce. Po celém světě je lze nyní zakoupit za 85 eur. Udělejte si radost a zabaleťte si ve sluncem zalitých ulicích.

Zdroj a foto: www.kartell.it

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30