Box na láhve od piva Calypso Boltze, výška 29 cm, délka 25 cm, šířka 17 cm, 2 druhy (cena za ks)

799,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 1011788
Výrobce: Boltze
Barva: černá
Materiál: dřevo

Popis

Hledáte ideální dárek pro Vašeho partnera, tatínka, bráchu, strejdu, tchána. Kupte mu tento box na láhve od piva, určitě mu tí uděláte větší radost než jakýmkoliv měkkým dárkem :-). 

Skladem již pouze levý typ.

Značka: Boltze

BOLTZE - Německo

Již od roku 1964 působí na trhu s bytovými doplňky a dekoracemi německá značka Boltze, jejíž repertoár zahrnuje nepřeberné množství stylů a celou řádku kolekcí, ve kterých najdete kousky ve stylech retro, vintage, provence, skandinávském, rustikálním, industriálním, minimalistickém i dalších.

Bez nadsázky lze říci, že značka Boltze dovede vytvořit domov. Útulné a harmonické stojací dekorace, poutavé závěsné ozdoby, stylové nádobí, ale třeba i jemně zdobené dekorativní krabice nebo praktické tašky. To vše najdete v nabídce německé značky Boltze, která již desítky let dbá na nejvyšší kvalitu svých produktů, maximální zákaznický servis, ale také následování aktuálních trendů, které umně mísí s tradičním stylem. Ať už si z jejich nabídky vyberete jakýkoliv kousek, vašemu domovu vždy dodá pocit bezpečí a útulné hřejivosti.

doprava zdarma
objednávky nad 2 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30