Bude řvát „Blé", ale od radosti a pochutnání

Mgr. Sandra Vasková
29.1.2012
  • Interiér

Rádi byste si vychutnali bochník chleba tak, jako by byl upečen jen pro Vás? Můžete a v případě, že se vydáte do Soluně v Řecku, bude právě pro Vás na místě upečen. Podíváte se také do luxusního prostřední pekárny, kterou jste v této podobě jen těžko mohli někde zahlédnout. Tak až budete v Řecku třeba na dovolené, nezapomeňte zavítat i do domácí pekárny Blé Bakery!

Přírodní složení, příchutě, dědictví pěstování kvalitního zrna, organické přísady. Tím vším se tato pekárna může pochlubit. Pečivo je tak při každé návštěvě chutné, křupavé a zároveň zdravé, i když si v některých případech zřejmě za tuto kvalitu připlatíte. Zde budete mít také možnost vychutnat si čerstvý krajíc chleba v místě obchůdku, který je velmi útulný.
O vzhled této pekárny se postaral známý návrhář, zejména minimalistického stylu, Claudio Silvestrin. Pekárna také může do světa roztroubit, že má snad tu největší troubu, která existuje. Měří téměř čtyřicet stop!

Obchůdek je tvořen zejména z bílého krétského jílu, písku a částečně i slámy. Skládá se ze čtyř pater - cukrárny, pekařství, lahůdkářství a vinného baru s vynikající mozarellou.

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30