Calvin Klein- kolekce jaro/léto 2011

admin
12.12.2010
  • Móda

Sice se Vám to možná v těchto mrazivých a pochmurných dnech nechce věřit, ale za pár týdnů tu máme jaro. A jak to tak se začátkem jara bývá, začíná i pravá módní sezóna. Tentokrát Vám nabídnu jaro podle módní společnosti Calvina Kleina hlavně s Franciscem Costou, který je hlavním návrhářem této společnosti. Svou jarní kolekci představil na Fashion Week v New Yorku.

Nejdůležitější prvkem jarní kolekce 2011 jsou ostré linie a čistota, takže pokud se nejraději oblékáte do šílených křiklavých kreací se třpytkami, tak se téhle kolekci raději širokým obloukem vyhněte. Na druhé straně pokud patříte mezi ženy, které mají problémy s nějakým tím dekem navíc, tak se vám tato kolekce může velmi zalíbit, protože modely jsou šité velmi volně, což znamená, že nějaké to „kilo" navíc se tam velmi elegantně schová.

O stylu této kolekce by se dalo říct, že to jsou především romantické šaty, ale za předpokladu, že si odmyslíte volánky, krajky  a růžovou barvu!Co se týče barev, které Calvin Klein v této kolekci používá nejvíce, tak to jsou především modrá, bílá, krémová, černá a překvapivě rudá.

A jak už to tak u módních přehlídek bývá, tak ne všechny modely jsou nositelné pro nás, obyčejné ženy. Ale hlavu vzhůru, při správném kombinování se dá dosáhnout krásného výsledky. A nemusíte být od hlavy k patě oblečená do nejposlednějších kousků z přehlídkových mol!

Zdroj a foto: www.calvinklein.com, fashionologie.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30