Carpe Diem Santorini - luxusní hotel s excelentním výhledem

Mgr. Sandra Vasková
3.6.2011
  • Travel

Málokterý hotel na ostrově Santorini nabízí takový výhled, jakým se pyšní Carpe Diem - v jednom okamžiku můžete obdivovat obě strany ostrova obklopeného Egejským mořem. Užijete si zde soukromé terasy s vlastními bazény, ráno Vás budou budit ptáčci svým zpěvným hlasem a východ slunce, který ozařuje nedaleký středověký hrad.

Hotel Carpe Diem se nachází v malebné vesničce Pyrgos, k dispozici jsou zde dva druhy pokojů. Všechny z nich mají také výhled na vulkán na západní straně ostrova. Hotelový typ pokoje Junior Suite with Private Plunge Pool se pyšní panoramatickým výhledem na Santorini. Pokoj typu Suite with Private Plunge Pool se chlubí krbem, soukromým bazénem, lehátky a opět stejným výhledem. Místnosti jsou vybaveny například klimatizací, bezpečnostními trezory, minibary i wifi připojením.

Dobře najíst a osvěžit se můžete ve zdejších restauracích a barech. Tu najdete kromě krásy a klidu také dobré pohoštění. Mile Vás překvapí středozemní kuchyně a na těchto pochoutkách si můžete pošmakovat, kde se Vám zlíbí - na terase u bazénu, v Lounge baru, v jídelnách a podobně. Nechybí ani hotelové lázně, které oplývají vyváženou ying-yang harmonií v kombinaci s tureckými lázněmi a masážní sprchou.

A co dále? Navštivte například zmíněnou středověkou vesničku nebo klášter Prophet Elias, pláže s černým pískem nebo hlavní město Fira s množstvím dalších restaurací a muzeí. A co tak archeologická naleziště a vinice nebo soukromá exkurze kolem ostrova? Vše můžete tady mít!

Zdroj a foto: luxusnirecko.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30