CasasNaAreia - skutečný soukromý ráj

Bc. Lucie Drahošová
29.4.2013
  • Architektura

Zahrnuje vaše představa o ideální dovolené bydlení v exotické chýši, posezení v pohodlí s nohama zabořenýma do písku a zároveň komfort moderní doby? Pak zamiřte do CasasNaAreia, úžasného kousku ráje na západě Portugalska.

CasasNaAreia je rekreační budova připomínající chýši či plážový domek se střechou a obvodovými stěnami ze sušených palmových listů a dřeva. Vše je v přírodním stylu, přičemž exteriér prostupuje až dovnitř budovy. Například prostory sloužící jako jídelna a obývací pokoj jsou bez podlahové krytiny, kdy zem je pokryta pískem z pláže. Při sezení u oběda nebo čtení knihy v pohovce tak můžete nohy zabořit do příjemného písku, a užívat si výhod bydlení na pláži - přestože ta je vzdálena až 20 minut jízdy na kole. Ložnice vám pak naopak nabídne plný komfort včetně plně vybavené a funkční koupelny, a to v moderním minimalistickém designu.

Celkově CasasNaAreia kombinuje přírodní styl a materiály s moderním praktickým minimalismem. Dům s konstrukcí v přírodních barvách i materiálech je vybaven nábytkem v dominantně bílé barvě, s jednoduchými liniemi a důrazem na funkčnost. Prolínání přírody a modernosti je ale všudypřítomný, ať už jde o bílou sedací soupravu postavenou na písku, nebo noční stolky z neopracovaných dřevěných kmenů.

Komplex čtyř budov o celkové ploše 200 metrů čtverečních CasasNaAreia skutečně existuje a funguje jako rekreační středisko, proto pokud byste měli o pobyt v takovémto soukromém ráji zájem, máte prostor. K dispozici jsou čtyři dvoulůžkové pokoje, a k tomu prostory obývací a kuchyně s jídelnou. Plus venkovní minibazének, ideální k opalování a osvěžení. Pronájem celého objektu vás vyjde v sezonu na 600 euro za noc, tedy v přepočtu přes 15 tisíc korun. Na jednu osobu tedy necelé dvě tisícovky, a to včetně snídaně, denního úklidu, nebo bezplatného zapůjčení kola.

Zdroj a foto: http://www.welcomebeyond.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30