Coca Cola má Daft Punk obaly

Mgr. Sandra Vasková
10.10.2011
  • Design

Poslední hit v limitovaných edicích a pokrokovém obalovém designu přináší světoznámá a oblíbená značka Coca Cola. Vydává pouhých 20 sad daftpunkovských originálních lahví i se zdobenými vršky.

Jedná se již o druhou spolupráci mezi francouzským duem DJů Daft Punk a zmíněnou společností. Tentokrát se spolu zaměřily na „čepičky" skleněných lahví se speciálním potiskem. K zakoupení jsou na www.daftcoke.com a to pouze v Evropě! Zřejmě nikdo netuší proč, ale je to zkrátka tak! Jen Evropa má to výsostné právo ochutnat lahodný perlivý mok z těchto unikátně ozdobených lahví. Dorazí i k nám do České republiky?

První série, která vznikla z této spolupráce, se lišila tím, že byla celá zahalená do stříbrného a zlatého obalu a nesla název Club Coke. Tehdy byla rozběhnuta i kampaň na YouTube, ve které hrály beaty od Daft Punku a tancovaly zlaté a stříbrné láhve. Nápoje v takto upraveném obalovém designu byly později distribuovány do tanečních klubů po celé Francii, údajně po celé Evropě. Ovšem pokud se tak stalo, je dodnes zřejmě záhadou. V minulosti zahájila podobnou spolupráci Coca Cola také s úspěšným a talentovaným britským zpěvákem Mikou.

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30