Dávkovač mýdla Umbra Touch plast šedý 236ml

265,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 023273918
Výrobce: Umbra
Barva: šedá
Materiál: plast
Rozměr: 7x7x14 cm

Popis

Dávkovač Touch je vyroben z matného plastu, který se snadno čistí a je vysoce odolný. Materiál je jemný, hladký na dotek a příjemný na pohled. Jeho zakřivené čerpadlo je odchylkou od typického čerpadla na mýdlo, přizpůsobuje se křivce vaší ruky a dávkuje mýdlo s lehkostí. Snadné doplňování, jednoduše odšroubujte průhlednou nádobku na dně dávkovače a naplňte mýdlo. Jeho široký otvor usnadňuje nalévání mýdla dovnitř a bez rozlití. Dávkovač pojme 236 ml mýdla. Díky průhledné komoře na dně dávkovače lze také snadno zjistit, kdy je hladina mýdla nízká.

Značka: Umbra

UMBRA - Kanada

Pokud holdujete originalitě, funkčním bytovým doplňkům a modernímu minimalismu, pak si určitě padnete do oka s kanadskou značkou bytových doplňků Umbra.

Značka Umbra působí na trhu bytových doplňků již od roku 1979, kdy její základy položil designér Paul Rowan. Podle vyprávění tehdy nemohl sehnat doplňky do svého vlastního bytu, a tak se rozhodl vytvořit si vlastní. Jeho originální a minimalistické funkční pojetí bytových doplňků si však obratem získalo obdiv široké veřejnosti a drží si jej dodnes.

Portfolio značky Umbra zahrnuje především dekorace a doplňky, které vždy upoutají netradičním minimalistickým designem s důrazem na funkčnost. Nabídka zahrnuje například designové hodiny, fotorámečky, police a věšáky, šperkovnice, nástěnné dekorace či doplňky do kuchyně a koupelny. Hlavním záměrem značky Umbra je přitom přinášet kreativitu předmětům denní potřeby, a to právě prostřednictvím originálního designu.

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30