Dekorace na zeď Umbra Mantra kov černý nápis set/8 ks

799,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 470170040
Výrobce: Umbra
Barva: černá
Materiál: plast
Rozměr: 16-31x7x1,5 cm

Popis

Díky svému elegantnímu, modernímu tvaru může tato dekorace tvořit samostatný kus. Všechna kovová slova jsou individuální a lze je umístit různými způsoby, což umožňuje kreativitu při rozmístění na stěnu. Mantra dává iluzi 3D. Dekorace, která nese důležité poselství ("Dělej, co miluješ, miluj, co děláš"), pomáhá vytvářet pozitivní prostředí. Zavěste jej do jakéhokoli pracovního prostoru, obývacího pokoje nebo ložnice jako nástěnnou dekoraci. Materiál je odolný černý kov. Sadu tvoří 8 slov. 

Varianta na zavěšení: 

Do what you love, love what you do. 

(Dělej, co miluješ, miluj, co děláš.)

Značka: Umbra

UMBRA - Kanada

Pokud holdujete originalitě, funkčním bytovým doplňkům a modernímu minimalismu, pak si určitě padnete do oka s kanadskou značkou bytových doplňků Umbra.

Značka Umbra působí na trhu bytových doplňků již od roku 1979, kdy její základy položil designér Paul Rowan. Podle vyprávění tehdy nemohl sehnat doplňky do svého vlastního bytu, a tak se rozhodl vytvořit si vlastní. Jeho originální a minimalistické funkční pojetí bytových doplňků si však obratem získalo obdiv široké veřejnosti a drží si jej dodnes.

Portfolio značky Umbra zahrnuje především dekorace a doplňky, které vždy upoutají netradičním minimalistickým designem s důrazem na funkčnost. Nabídka zahrnuje například designové hodiny, fotorámečky, police a věšáky, šperkovnice, nástěnné dekorace či doplňky do kuchyně a koupelny. Hlavním záměrem značky Umbra je přitom přinášet kreativitu předmětům denní potřeby, a to právě prostřednictvím originálního designu.

dále nabízíme

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30