Designová poschoďová postel

Bc. Lucie Drahošová
3.2.2011
  • Design

Každý, kdo bydlí v bytě, ví co je to boj s nedostatkem prostoru. Obzvláště pokud máte více dětí, řešíte úložné prostory a samozřejmě také množství nábytku. Pokud jde o spaní, oblíbenou variantou se staly poschoďové postele. S postupující dobou se navíc tyto kousky staly předmětem designérské práce, a tak jsou dnes na trhu k dispozici i skutečná umělecká dílka.

Poschoďová postel je do malého panelákového bytu pro děti ideální. Klasické modely ale nejsou moc stylové. Pokud toužíte po něčem originálnějším, než jsou pověstné „krabice", poohlédněte se po produktu značky Mimondo.

Její poschoďové postel postrádá klasickou čtveřici rohových rovných podpěr, a kostru naopak tvoří čtyři oblouky, spojené schůdky po dvojicích uprostřed čelní a zadní strany postele. Díky tomuto rafinovanému designu jsou obě patra mnohem vzdušnější a prosvětlenější, než je tomu u klasických modelů. Zároveň prostor nepůsobí nijak stísněně, což je velké plus oproti klasickému provedení, kdy vás ze všech stran obklopují zábrany. Barevné provedení je světlé, v kombinaci bílé a béžové.

Kromě estetické stránky oceníte také kvalitu a bytelnost postele, díky které tento nábytek vydrží všechny vídané i nevídané kousky vašich ratolestí.

Bylo už řečeno mnoho o tom, co může postel Mimondo nabídnout, přesto ale stále ještě ne vše. Dánští designéři totiž přidali jako třešničku na dortu ještě variabilnost. Pokud máte dítko jen jedno, nebo se vám zkrátka poschoďová postel nelíbí, v nabídce mají ve stejném provedení i klasickou vyvýšenou jednopostel. Celková výška je o něco nižší než u poschoďové, přesto dostatečná na to, aby pod postelí vznikl ještě volný prostor, který pak může sloužit například k uskladnění věcí.

Zdroj a foto : www.mimondo.dk

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30