Designová prodejna illy coffee

Mgr. Sandra Vasková
16.12.2011
  • Interiér

A může za to Caterina Tiazzoldi! Propůjčila svou kreativitu ke ztvárnění nového dočasného obchůdku pro tuto značku oblíbených káv, v něm bude k vidění více než 200 produktů, které se návštěvníkům schovají v kostkách, a to doslovně. Prodejnu můžete najít v Miláně, v galerii San Carlo v blízkosti Duomo.

Podle návrhu jmenované architekty jsou prodejní prostory vybaveny bílými krychličkami, které jsou přesné ve svých tvarech i velikostech a které jsou navrženy na míru jednotlivým plechovkám tohoto oblíbeného nápoje, ale i zařízení - kávovarům. Přáli byste si ochutnat jednotlivé nápoje? Budete tuto příležitost mít na místě, k tomu zde slouží ochutnávkový pult, který je též vyrobený z těchto kostek, stejně tak jako stoly i odpadkové koše. Světla, jak jinak než ve stejné podobě, jsou přimknuta ke stropu.

Design interiérů je velmi futuristický, vysoce moderní a perfektně osvětlený. A co k tomu říká návrhářka? „ Koncepce obchodu je založena na různých modulacích jednoho prvku, a tím je kostka o rozměrech 45 x 45 centimetrů. Kostky bylo možné podle potřeby upravovat, a to jak do hloubky, šířky, délky i dalších parametrů. K tomu nám dopomohla speciální technika."

Zdroj a foto: www.plusmood,com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30