Designová restaurace a noční klub s názvem Shroom

Mgr. Sandra Vasková
13.1.2012
  • Interiér

Udírna s restaurací, která se vymyká všem dosavadním zařízením stravovacího typu. Navrhlo ji studio Busride Design, které k ní ještě připojilo noční klub s názvem Shroom v Novém Dillí v Indii.

Toto zařízení se stalo jedním z nejbizarnějších, na kterém uvedené studio kdy pracovalo, konkrétně místnost s udírnou se skládá z 12 000 stop čtverečných různých zakřivení, s krásným výhledem na město. Kopíruje původní styl udíren ze 13. století, jen s moderními prvky a designem. Příchozím nabídne 40 míst k sezení v degustační místnosti, která je vybavena elegantním nábytkem i výstavním pultíky pro lahodné potraviny. Každá židle, kterou v restauraci hosté najdou, je ručně vyřezávaná, podobně jsou na to i okenní rámy. Osvětlení a obložení je určeno k vytváření dlouhých čar, které lemují místnost, jež je navíc obohacena o formy a textury, které výrazně připomínají houby.

Místní koktejl bar, který je ve dne v odstínech bílé, se v noci proměňuje svými barvami v barevnou duhu, která působí až halucinačně, protože se světla jejích reflektorů každou chvíli mění. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit funkční, přesto trochu výstřední prostory pro netradiční zábavu. Zajímavě jsou ztvárněné i barové židle spolu se sedacími soupravami, které také jsou velmi netradičných tvarů, ovšem zcela zapadají do prostředí klubu.

Zdroj a foto: contemporist.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30