Designové světlo ve tvaru polštáře

Dagmar
20.1.2011
  • Design

„Světlo je a bylo vždy spojováno s něčím teplým a měkkým. To je myšlenka, ze které vzešla pohnutka vyrobit světlo zabalené do hebké tkaniny a dát mu tvar polštáře." Tak popisuje svůj tvůrčí postup designér Linas Kutavicius, který uvedl na trh tzv. Light Pillow, polštář ze 100% bavlny, vyplněný ocelovou kostrou, který ve svém nitru ukrývá LED žárovku libovolné barvy.

Netradiční tvar dělá ze „Světelného polštáře" originální lampu, která překvapí a potěší. Její užití je všestranné, můžete jí položit na zem, pověsit na stěnu nebo ze stropu jako lustr. Samozřejmě ji můžete nechat ležet mezi polštáři na pohovce, nebo si ji vzít i s sebou do postele. Ocelová kostra chrání LED žárovku před poškozením a zabraňuje vznícení bavlněného potahu. Ten je velice snadno odnímatelný, takže ho můžete snadno vyměnit, nebo vyprat. Light pillow se dá přes internetové e-shopy koupit v přepočtu za zhruba 3 000 Kč.

Linas Kutavicius je mladý kreativec, který se zabývá především návrhy světelného designu. V současné době pracuje na vytváření organických, přirozených a živoucích forem, zářících ve tmě.

Zdroj a foto : thedesignhome.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30