Designový Pantone hotel plný barev

Mgr. Sandra Vasková
15.12.2011
  • Architektura

Vynikající a vzhledný příklad komerční architektury a designu je Hotel Pantone, který stojí v belgickém Bruselu a hýří barvami široko daleko. V podstatě tak jen podtrhuje styl uvedené metropole, která je typická informačními a komunikačními technologiemi a také tím, že je to velmi barvité a živé město.

Hotel je centrálně umístěný jen pár kroků od Avenue Louise, okouzlující nákupní a obchodní čtvrti. Pantone se tu stává vesmírem barev a moderního designu, který přitáhne zrak všech kolemjdoucích. Jeho návrhářem se stal belgický designér interiérů Michel Penneman a belgický architekt Olivier Hannaert. Má celkem sedm pater, jež jsou osvícena různými barevnými paletami s výraznými odstíny a vzbuzují emoce u hotelových hostů.  Barvy jsou místy zářivé, jinde tlumené. To může odpovídat i jednotlivým náladám návštěvníků.

Hotelové pokoje jsou malými uměleckými díly, bílé stěny a ložní prádlo zajišťují čisté, svěží plátna pro umístění výše zmíněných pestrých barev. Místnosti jsou též vybaveny fotografickými instalacemi, jež hotelu nabídl slavný belgický fotograf Victor Levy. Ty doplňují jedinečnou atmosféru každého pokoje. K dispozici mají ubytování celkem 59 pokojů a sedm apartmánů, opět v různých barevných provedeních. V hotelu příchozí najdou též zasedací místnosti a střešní terasu.

Zdroj a foto: http://www.pantonehotel.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30