Desingový boutique hotel MOODs Vás naladí do správné nálady

Mgr. Sandra Vasková
5.4.2011
  • Design

Teprve loni obohatil pražskou metropoli a nyní bojuje v žebříčku oblíbenosti v rámci Traveller's choice 2011. Jeho umístění je v TOP 10 Trendiest Hotels in Europe, hlasovali pro něj čtenáři cestovatelského serveru TripAdvisor. Vy už jste jej navštívili? Jak byste asi hlasovali Vy?

Své jméno nemá zvoleno náhodně. Hotel MOODs najdete v srdci Prahy 1 v Klimentské ulici. A skutečně se podle svého vyznačuje naprosto odlišnou atmosférou a náladou, než jiné hotely podobného typu. Hned po vkročení do jeho interiérů pochopíte proč. Pyšní se zcela neobvyklou koncepcí svých vnitřních prostor, které jsou zdobeny organickými přírodními materiály, jako je dřevo, bambus i měchová stěna. To vše v kontrastu s užitým betonem, sklem i moderními technologiemi. Design hotelu je návrhem mladých talentovaných designérů Vladimíra Žáka a Romana Vrtišky. Prvně se jednalo spíše o rekonstrukci stávajících prostor, ze které pak vzešel tento neobyčejný vzhled ubytovacího zařízení, jenž ve svých útrobách schovává atypické kousky nábytku, světel i jiných designově zajímavých doplňků.

Uvnitř „MOODse" najdete 51 pokojů vybavených ručně vyráběnými postelemi značky Hästens. Jsou zde také dva vícepodlažní apartmány, multifunkční konferenční místnost, bar a můžete si dopřát i thajské masáže. Zajímavostí je například řešení recepčního pultu, kterému dominuje stěna z řezaných bambusů, jež se v podsvícené verzi objevuje také za barem. Ten je pro změnu zkrášlen tapetou se vzorem i barvou písku. Zkrátka lahůdka pro oči i další smysly.

Uvedené umělecké duo Žák/Vrtiška se stalo držitelem již několika ocenění, společného i jednotlivého. Oba autoři za sebou mají spolupráci s firmami jako je například Jitona, Interspar, Nadace Terezy Maxové dětem, Diesel, Mattoni či Česká spořitelna.

MOODs je místem pro odpočinek, pro spánek v luxusních postelích, zodpovědný k přírodě i k tomu, aby Vám vykouzlil nezapomenutelné vzpomínky a zážitky.

Zdroj a foto : www.hotelmoods.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30