Dětská jídelní sada plná fantazie

Bc. Lucie Drahošová
7.10.2013
  • Design

Udržet některé děti u jídelního stolu bývá oříšek. Zajímá je vše okolo, jen ne talíř a jeho obsah, a krmení se tak pro mnohé rodiče stává noční můrou. Ne ale s jídelní sadou od DOIY. Je zábavná, zajímavá, a přesto plně funkční, takže nadchne rodiče i děti.

Zejména pokud jde o menší děti, je potřeba jim z každé aktivity udělat zábavu. Oblékání, umývání i jídlo musí být hravé, jinak jsou děti mnohdy mrzuté a nemají o činnost zájem. To si uvědomili i kreativci z barcelonského studia DOIY, a vymysleli praktickou i zábavnou jídelní sadu pro děti: Landscape Dinner Set.

Jídelní souprava je tvořená podtáckem, do kterého přesně zapadá talíř, příbor, miska i kelímek na nápoj. Nic z toho ale není obyčejné nádobí, naopak, tvarově každý z kousků připomíná určitý předmět, a celek tvoří jednotný komplex. Zatímco talíř má tvar domečku, příbory jsou jehličnaté stromy. Miska je mráček, a kelímek zase slunce. Jednoduché, ale zajímavé a vtipné. Na takovéto jídelní soupravě budou děti moci oči nechat. Samozřejmostí jsou totiž i barvy, které děti milují. Talíř, tedy domeček, je v bílé, příbory připomínající stromky zelené, a slunce - jak jinak, žluté. Barvy jsou syté a tvary jasné, proto nejmenší děti můžete pomocí nádobí dokonce i učit.

Jako rodiče pak oceníte nejen koncentraci dětí na talíř v průběhu jídla, ale i praktičnost celého setu. Vzhledem k tomu, že jednotlivé díly nádobí zapadají do tácku, je nemožné talíř či misku převrhnout. Plast je pak odolný a zvládá i dětskou nešikovnost spojenou s mnohými pády, zároveň ale dostatečně stabilní pro servírování. Rozměry jsou pochopitelně přizpůsobeny dětským uživatelům.

A dobrá zpráva nakonec - jídelní set je běžně k dostání přes internetový obchod výrobce, a to za cenu příjemných 35 euro.

Zdroj a foto: http://design-milk.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30