Dětský prádelník od designéra Petera Bristola

Mgr. Sandra Vasková
25.5.2011
  • Design

Dětský prádelník s netypicky tvarovanými zásuvkami navrhl designér Peter Bristol. Přitom tvar zásuvek odpovídá oblečení, které se v nich skrývá. Je to velmi jednoduché, chytré i učenlivé řešení.

Training Dresser, jak jej autor nazval, se dodává ve dvou různých provedeních. Jedno je určeno pro dívky a druhé - jak jinak - pro chlapce. Účelem bylo, aby grafika, lépe řečeno vypodobnění zásuvek, naučilo děti najít to správné místo, kam dát své oblečení a naučit je nějakému systému a uspořádání, především pořádku v osobních věcech.

Stejně jako výrobky Dr. Suess a Pixar, tak i tento šatník je pro více skupin než jen pro ty dětské. Může sloužit také jako poutavý doplněk pro rodiče či vášnivé sběratele. Tato komoda je navíc ručně vyráběna, což jí dodává na originalitě. Byla vyrobena ve Washingtonu společností Mountain View Cabinetry. Je celá polakovaná, zásuvky jsou tvořeny z javorového dřeva. Všechny tvary jsou pak precizně vybroušeny a spojeny pomocí šroubů, malých skobek, sponek i lepidla. Vtipný a neokoukaný design, který se hodí snad do každé domácnosti!

Zdroj a foto: www.peterbristol.net

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30