Diesel Island - nový svět oblečení pro hloupé i odvážné

Mgr. Sandra Vasková
26.4.2011
  • Móda

Není to tak dávno, co světoznámá prestižní značka Diesel představila kolekci oblečení a doplňků prostřednictvím kampaně Diesel Island pro rok 2011 jaro/léto. Stalo se tak po úspěchu té předchozí s názvem Be stupid. Prezentuje ji jako kolekci pro odvážné a nevyléčitelně hloupé, což stojí i v jejím sloganu: „Land of the Stupid & Home of the Brave".  Společnost se rozhodla vytvořit tzv. mýtickou utopii, kde principy „Be stupid" mohou zkvétat a prosperovat.

Nenechte se však zmást. Diesel je značka s velmi jasnou představou o tom, co ji dělá unikátní a kampaň Be stupid přináší její přesný opak - ukazuje tak trochu pouťouchlý pohled na svět," vysvětluje Jon Davie, který se podílel na zpracování kampaně. Diesel Island oslavuje nový postoj k světu, stejně jako k oblečení.

Na tuto novinku jistě čekaly tisíce fanoušků po celém světě. Ti, kteří stále hledali svůj styl a možná se cítili i na okraji společnosti. Pro ně sbírka přináší barevné, odvážné i  individualistické kousky oděvů. Na stránkách www.diesel.com si můžete stáhnout nejen katalog s oblečením této kolekce, ale také prohlédnout si video, které Vás naprosto vtáhne do děje a objasní Vám celou situaci kolem poselství Diesel Island i poslechnout si jejich vlastní Diesel Island hymnu a naučit se její slova: „This is the land of the Stupid, this is the land of the Brave, and our hearts rejoice to know, that we´re the least fucked up country of all."

V nabídce najdete kabátky, džínové bundy, džínové kecky, polobotky i luxusní obuv, letní šaty i šátky, halenky, košile, svetříky i přilby. Stejně tak se zde dočkáte oblíbených jeansů nejrůznějších střihů, džínových vestiček i sukní, spodního prádla, kraťásků i hodinek. Neváhejte a probádejte již nyní svět Diesel Island, v mnohém Vás jistě okouzlí.

Zdroj a foto: www.diesel.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 2 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30