Diesel vydává nadupaná hudební sluchátka

Mgr. Sandra Vasková
17.1.2012
  • Technika

Světoznámá značka Diesel a společnost Monster daly hlavy dohromady a vymyslely sluchátka se jménem Vektr. Jsou super-lehké, ultra-výkonné a jejich výstup je revoluční. A co dál má spotřebitele přesvědčit?

Legendární italská módní značka tuto myšlenku již delší dobu schovávala v šuplíku, pak přišla Monster, která její nápad podpořila a doslova zaútočila na smysly spotřebitelů. Díky tomuto zařízení budou zákazníci moci poslouchat oblíbenou hudbu kdekoliv, kdykoliv, v maximální kvalitě a s ušima jako v peřinkách. Změní se také vnímání zvuku, což je jedním z převratných řešení. Snad žádná jiná sluchátka nepůsobí tak extravagantně a originálně, nezůstanou bez jediného povšimnutí. Mají též skvěle vybroušený design vektorového typu.

Díky odbornému týmu, který sluchátka sestavoval, si jejich majitelé užijí vzrušující výšky, křišťálovou čistotu zvuku, ale také dokonalý styl bassů a mnoho dalšího. Dále jsou sluchátka přizpůsobena tak, aby nebyly vnímány žádné jiné zvuky než ty, které z nich vychází. Prodírání přelidněnou ulicí tak zůstane bez rušení, můžete s nimi zůstat ve svém světě hudby. Do vybavení k nim dostanete čistící hadřík s pokročilým štítem na mikroby značky Aegis. A navíc také hands free ControlTalk pro ovládání hudby i telefonních hovorů. Jejich cena se nyní pohybuje okolo 280 dolarů.

Zdroj a foto: www.mixmag.net

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30